Șef șantier

Data: 10 sept. 2024

Locație: RO

Companie: PORR AG

Responsabilitățile tale

  • Asigurarea finalizării complete și satisfăcătoare a tuturor lucrărilor necesare, conform termenilor contractuali
  • Primirea instrucțiunilor de la Ofițerul de Contractare
  • Gestionarea și coordonarea producției zilnice și respectarea programelor
  • Participarea la întâlnirile de management și control al calității
  • Superintendentul/Șeful de șantier este managerul de cel mai înalt nivel responsabil pentru activitățile generale de construcție de pe șantier, inclusiv pentru calitate și producție

Competențele tale

  • Diplomă de facultate în domeniul Construcțiilor Civile
  • Experiență de cel puțin 5 ani într-un rol similar
  • Cunoștințe avansate de limba engleză
  • Competențe informatice (Microsoft Office)
  • Abilități excelente de comunicare, organizare și planificare
  • Cunoștințe solide ale proceselor de execuție
  • Disponibilitate de relocare în Mihail Kogălniceanu, Constanța

Beneficiile tale

  • Program flexibil
  • Abonament privat la servicii medicale
  • Mașină de serviciu
  • Oferte personalizate (7card, Bookster, parteneriate bancare)
  • PORR Academy - academie internă pentru cursuri de pregătire
  • Programe de dezvoltare personală și profesională

Te așteptăm în echipa noastră pentru a construi împreună!