Localitate:

Arhitect

Responsabilitățile tale

  • Proiectarea construcțiilor civile în domeniul arhitecturii, acoperind toate fazele proiectului
  • Coordonarea celorlalte specialități implicate în proiect
  • Acordarea suportului tehnic pentru departamentul de ofertare în următoarele faze: Concept, SF, DTAC
  • Extragerea și verificarea cantităților
  • Acordarea suportului tehnic și coordonarea în execuție
  • Folosirea softurilor și tehnologiilor BIM

Competențele tale

  • Absolvent al Facultății de Arhitectură (program de studii de 6 ani)
  • Experiență de minimum 3-5 ani în domeniul proiectării de arhitectură
  • Experiența în execuție constituie un avantaj
  • Competențe de coordonare a specialităților
  • Abilități de operare în softuri specifice (ex: AutoCAD, Revit, PS, 3ds Max, MS Office etc.)
  • Cunoașterea avansată a limbii engleze

Beneficiile tale

  • Program flexibil
  • Servicii medicale - abonament privat de servicii medicale
  • Oferte personalizate - 7card; Bookster; Parteneriate bancare
  • PORR Academy - academie internă pentru cursuri de pregătire
  • Programe pentru dezvoltarea personală și profesională

Te așteptăm în echipa noastră pentru a construi împreună!