Localitate:

Coordonator activitate de proiectare pe șantier

Responsabilitățile tale

  • Coordonarea activităților de proiectare necesare pe durata perioadelor de proiectare și execuție: identificare termene, grafic activități proiectare, studii de teren, pregătire documentații PAC, PTE, dispoziții de șantier, revizii necesare
  • Supravegherea și coordonarea activităţii firmelor de proiectare subcontractoare
  • Colaborarea cu șefii de șantier și proiectanții pentru stabilirea soluțiilor tehnice
  • Coordonarea activităţii biroului de proiectare din șantier
  • Organizarea ședințelor despre activitățile de proiectare cu factorii implicați

Competențele tale

  • Experiență în proiectarea de autostrăzi, drumuri expres și drumuri naționale de minim 3 ani
  • Un avantaj important îl constituie activitatea desfășurată pe un șantier cu lucrări de infrastructură
  • Cunoștințe privind normele, standardele și legislația în construcții
  • Cunoștinţe CAD, BIM, MS Office
  • Gândire strategică, inițiativă, autodeterminare
  • Abilități de comunicare, flexibilitate și capacitate de adaptare la schimbare
  • Limba engleză nivel avansat

Beneficiile tale

  • Servicii medicale- abonament privat de servicii medicale
  • Oferte personalizate- 7card; Bookster; Parteneriate bancare
  • Dezvoltare personală și profesională:
  • PORR Academy- academie internă pentru cursuri de pregătire
  • Programe de onboarding
  • Webinarii pentru dezvoltare personală și profesională